X
Menu główne
Menu kategorii

Kind + Jugend - czy międzynarodowe targi branży dziecięcej się odbędą?

28 cze 2020

Rynek branży dziecięcej cały czas rośnie. Wiele marek z zainteresowaniem czeka na informacje na temat wydarzeń branżowych, podczas których będzie można poszukać inspiracji, poznać nowoczesne innowacje, a także nawiązać ciekawe relacje biznesowe. Obowiązkowym miejsce spotkań są targi Kind + Jugend. W tym roku planowane są od 17 do 20 września.

Targi „Kind + Jugend” to wiodące międzynarodowe targi sprzętu dla dzieci, niemowląt i małych dzieci. Wydarzenie odbywa się raz w roku na terenach targowych Messe Köln. Od momentu założenia w 1960 r. Oferuje szeroką gamę we wszystkich obszarach i kategoriach produktów, takich jak zabawki, odzież, foteliki samochodowe, wózki, przybory toaletowe i meble dziecięce. Oferuje najszerszą na świecie gamę sprzętu dla dzieci i niemowląt, dlatego też liczy się jako platforma informacyjna, która zapewnia pełny przegląd wszystkich istotnych obszarów produktów, pionierskich trendów i innowacji generujących dochód.

Pomimo obaw odwiedzających i wystawców, organizatorzy zapewniają, że targi się odbędą. W komunikacie prasowym poinformowali, że cały czas przygotowują wydarzenie, tak aby zapewnić wszystkie środki ostrożności. Pomimo trwającej pandemii, wystawcy wypełnili już 70% powierzchni wystawienniczej. W organizacji zaszły drobne zmiany logistyczne. W tym roku wystawcy nie będą mieli do dyspozycji hal 4.1 oraz 11.3, stoiska pojawią się natomiast w halach 2 i 3.

Kind + Jugend to nie tylko prezentacja produktów. Targi oferują bogaty program informacyjny, który stanowi wartość dodaną dla odwiedzających. W Trend Forum zaprezentowane zostaną wykłady ekspertów branżowych i badaczy trendów. Targi pokazują jakich impulsów można się spodziewać w branży w nadchodzącym sezonie, oraz czego oczekują rodzice. Wśród ważnych wydarzeń, jest odznaczenie młodych producentów w konkursach: Innovation Awords i nagroda KIDS DESIGN AWARD.

W ubiegłym roku wydarzenie zgromadziło 1300 wystawców (ze 133 krajów) i 24000 odwiedzających.

https://www.youtube.com/watch?v=VyjzRrbTeQ4

 

 

x
Zapisz się do newslettera