X
Menu główne
Menu kategorii

Baby Merc, jako czołowy producent wózków dziecięcych w Polsce

01 cze 2020
Firma utworzona w 2003 r. już od pierwszego dnia nastawiła się na wygodę i bezpieczeństwo użytkowników. Poprzez nowoczesny design, doskonałą jakość i obsługę na wysokim poziomie Baby Merc stal się czołowym producentem wózków dziecięcych w Polsce. Zapraszamy na rozmowę z założycielami marki.

***

Są Państwo firmą działającą w branży dziecięcej zarówno w Polsce jak i na rynku zagranicznym. Jak powstała firma? Jakie były jej początki?

Baby Merc jest firmą, która powstała w 2003 roku. Już od pierwszego dnia nastawioną na wygodę i bezpieczeństwo małych użytkowników. Początkowo firma produkowała wózki dziecięce, głównie na rynek rosyjski. Obecnie eksportujemy nasze wózki dziecięce na cały świat.

Jaki asortyment Państwo posiadają? Co znajdą u Państwa mamy dla swoich pociech?

Baby Merc to marka produkująca głównie wózki dziecięce. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Począwszy od wózków gondolowych po lekkie konstrukcje o linii sportowej. Produkcja obejmuje zarówno wózki głębokie jak i spacerówki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również foteliki do wózków dziecięcych, parasolki. W okresie zimowym oferujemy śpiworki i sanki.

Co Państwa wyróżnia na tle konkurencji?

Baby Merc wyróżnia się na rynku przede wszystkim jakością oferowanych produktów. Z roku na rok podnosimy poziom kontroli jakości i widzimy, jak w znaczący sposób klienci to doceniają. Nowoczesne wzornictwo i ciągłe doskonalenie naszych produktów, przekłada się w bezpośrednio na ciągły wzrost zainteresowania naszymi produktami.

Jakie ciekawe trendy zauważają Państwo w branży wózkowej? Co sprzedaje się najlepiej?

W branży wózków dziecięcych zachodzą ciągłe zmiany. Na chwilę obecną na rynku nastąpił podział na klientów nastawiających się na klasykę, czyli obszerne stabilne wózki, korzystając z których mama ma poczucie bezpieczeństwa i komfortu oraz klientów nastawionych na lekkość, minimalizm i wygodę. Oba te trendy są przez nas zabezpieczone ofertą. Baby Merc to firma z bardzo dużym doświadczeniem w produkcji wózków dziecięcych. Cieszymy się, że nasza ciężka praca przynosi zamierzony efekt. Będziemy z całą pewnością realizować nadal ten plan działania, mając przede wszystkim na uwadze zadowolenie naszych klientów.

Polecamy także:

Jukki - polska marka z lubelszczyzny, tworząca wyjątkowe tekstylia dziecięce

x
Zapisz się do newslettera