X
Menu główne
Menu kategorii

Anna Przybylska - Elc Brands

Country Manager w Polsce w wiodącej agencji licencyjnej Elc Brands, reprezentującej najmocniejsze bajkowe brandy dla dzieci. Wraz z zespołem ekspertów na rynku polskim z sukcesami współpracuje z największymi polskimi firmami, rozwijając ich sprzedaż i ofertę dzięki wykorzystywaniu najmocniejszych światowych licencji dziecięcych. Pisze artykuły eksperckie do magazynu Rynku Zabawek, współpracuje z polskimi stowarzyszeniami, min Polskim Stowarzyszeniem Zabawek i Artykułów Dziecięcych.

16 lat doświadczenia we współpracy marketingowej z największymi brandami i firmami na rynku  w Polsce i CEE, prywatnie żona, mama dwóch synów.

Elc Brands to jedna z wiodących agencji licencyjnych w Polsce, Europie Środkowo- Wschodniej, Rosji i krajach WNP.

Agencja współpracuje z największymi światowymi markami w branży rozrywkowej i dziecięcej, od filmowych superbohaterów poprzez popularne kluby piłkarskie, brandy muzyczne i zespoły, aż po ponadczasowe postacie z kreskówek. Firma na rynku polskim ma wspaniałe relacje z najlepszymi producentami dóbr konsumenckich w tym głównie produktów dla dzieci i młodzieży, liderami w swoich kategoriach jak zabawki, produkty spożywcze, ubrania i wiele innych. Pomaga także polskim biznesom w rozwoju ich sprzedaży, dotarciu do nowych konsumentów i odbiorców, a także wspiera w dystrybucjach w nowych kanałach - poprzez użycie mocnej światowej licencji.

x
Zapisz się do newslettera