X
Menu główne
Menu kategorii

Bebetto – dlaczego wybrać właśnie tą markę?

26 maja 2020

Na polskim rynku wózków dziecięcych funkcjonuje mnóstwo mniejszych lub większych firm. Bebetto to jedna z popularniejszych marek w tej kategorii. Co wiemy o tej firmie i dlaczego warto wybrać jej produkty?

Bebetto to marka wózków dziecięcych firmy ARO Karoń, która działa na polskim rynku od niemal 30 lat. Jej powstanie napędzała chęć wprowadzania nowoczesnych rozwiązań w branży produktów dziecięcych. Ta idea przyświeca firmie do dziś – stale pracuje nad funkcjonalnościami, które ułatwiają życie rodziców maluchów.

Firma od początku opierała się na wielopokoleniowej współpracy rodzinnej. Początkowe działania skierowane były wyłącznie na rynek polski. Następnie rozpoczęła się stopniowa ekspansja na rynki wschodnie oraz europejskie. Obecnie marka Bebetto jest dostępna niemal we wszystkich krajach UE oraz u naszych wschodnich sąsiadów.

Co w ofercie?

Asortyment marki Bebetto to nowoczesne wózki dziecięce. Zdecydowana większość produktów jest dostępna w wersjach 2w1, czyli obejmujących wersję głęboką i spacerówką, oraz 3w1 – z dodatkowym fotelikiem samochodowym. W ofercie są także lekkie i funkcjonalne spacerówki i wózki bliźniacze. Modele są dostępne na różnych kolorach stelaży w wielu wersjach kolorystycznych. Wszystko to sprawia, że możliwości personalizacji wózków są naprawdę szerokie.

Co więcej wózki można rozszerzyć o liczne akcesoria dodatkowe dedykowanej marki Bobostello. W ofercie są m.in. pokrowce, mufki, parasolki, funkcjonalne uchwyty czy adaptery do fotelików. Słowem – jest tutaj wszystko to, co przyda się mamom (i tatom!) podczas spacerów z dzieckiem w wieku od narodzin do ok. 3 roku życia.

Bebetto na tle konkurencji

Bebetto zdecydowanie wyróżnia się wśród produktów z kategorii wózków dziecięcych. Jednym z czynników, które sprawiają, że produkty te cieszą się tak dużą popularnością jest ich design. Poszczególne modele różnią się sposobem szycia, zastosowanymi materiałami, kolorami oraz licznymi elementami ozdobnymi. Od stonowanych połączeń szarości, po przykuwające oko wzory i barwy.

Jednak wygląd to nie wszystko. Wózki Bebetto są po prostu zaprojektowane z myślą o prostej obsłudze. Tak, żeby spacer był wygodny i dla mamy, i dla dziecka. W związku z tym oferowane wózki są pełne funkcjonalnych rozwiązań technologicznych – unikatowych dla marki Bebetto. Ich pełna lista jest dostępna na stronie poświęconej Technologiom Bebetto.

W branży wózkowej można zaobserwować wiele istotnych trendów, takich jak dążenie do minimalizacji wagi produktu czy też wprowadzania jak najszerszych możliwości regulacji – w zakresie gondoli, siedziska czy stelaża. Bebetto jak najbardziej stara się odpowiadać na tego typu zapotrzebowania, dostarczając produktów najlżejszych w swojej klasie, a przy tym wypełnionych mnóstwem ciekawych funkcji. Co więcej – osoby kupujące wózek chcą mieć pewność, że po zakupie wózka będą mogli z niego faktycznie korzystać, a nie być unieruchomionym z powodu awarii. W związku z tym bardzo dużym atutem jest serwis w formie door2door, w której cały proces naprawy najczęściej zamyka się w ciągu 48 godzin od chwili odebrania produktu.

Bebetto ma jeszcze jedną bardzo istotną zaletę. To produkt nie tylko w całości zaprojektowany w Polsce – ale także cały proces wytwarzania wózka od początku do końca odbywa się wyłącznie na krajowych liniach produkcyjnych.

****

Polecamy także:

x
Zapisz się do newslettera